Вітаємо!

Проект ZenWood зароджувався не один рік.

Бажання створювати творчі концепти з цільної деревини підштовхнуло до пошуку однодумців.

Так з'явилась натхнена команда, в якій кожен фахівець має необхідний досвід та навички у своїй справі.

Смак у дизайні, увага до деталей та наснага виконати задум найкращим чином - все це - цінності ZenWood.

Організувати безперебійне виробництво виявилось найбільш складним завданням, адже на створення можуть впливати несподівані фактори, бо в процесі задіяно багато людей і від кожної вимагається найвища майстерність! Тож якість вимагає уваги і тривалого виробництва.

Кожен день - це виклик та наполеглива праця задля дотримання нашої місії: беззаперечна якість виробів, які ми створюємо, та творчий пошук нових перевтілень деревини.

Ми виконуємо меблі та декор за індивідуальним замовленням, але не відступаємо від надихаючої ідеї пропонувати всім прихильникам втілення нових задумів від ZenWood.

Нам цікаві проекти, які найкращим чином відображають красу ясена, дубу та горіха. Нас заохочують роботи з залученням епоксидних смол та металу заради досягнення приголомшливого вигляду завершеного витвору.

Ми впевнені, що неповторний малюнок та природне тепло дерева адаптують інтер'єр до затишного, гармонійного стилю життя, приємно перетворюють відчуття від простору приміщень.

Вироби з дерева придатні до використання майже у будь-яких умовах. Нам подобається, як гарно вона стариться, відкриває своє єство. Лише з роками деревина може відкрити своє серце, показати справжнє натуральне походження, але все одно залишитись міцною та надійною.

Звертайтеся до нас - і ми разом втілимо у дереві ваші мрії!

Наш офіс і цех знаходяться в Києві, але відправляємо замовлення по всій Україні.

Ласкаво просимо у світ ZenWood!)

Замовте новий неповторний виріб!

Ви можете прикріпити кілька файлів чи вказати в тексті посилання на них для наочного зображення Ваших побажань

Зв'язатись з ZenWood

Ми відповімо Вам найближчим часом