Виріб, що сподобався, можливо замовити безпосередньо у нашому Каталозі

Якщо у вас вже є ідея - надішліть нам проект або світлину виробу за формою нижче.

Попередній розрахунок​

Після отримання повідомлення, ми зробимо орієнтовний розрахунок вартості замовлення за вашими розмірами, враховуючи ваші побажання.

Виклик фахівця з заміру

Після узгодження - виклик фахівця для заміру (500 грн. Київ, 600 грн. передмістя Києва).

Для цього надішліть нам на E-mail наступні дані:

- точна адреса,

- бажаний час заміру,

- контактний телефон та ім'я.

Замірник зв'яжеться з вами для уточнення часу візиту.

Під час заміру також можливо отримати консультацію стосовно майбутнього проекту, враховуючи особливості інтер'єру та ваших вподобань, а також обрати тонування за палітрою, або фарбування за шкалою RAL.

Підписання договору

Далі підписуємо з вами договір. Після 70% передплати бажаного виробу, ми створюємо проект та креслення. Після узгодження проекту ваше замовлення потрапляє до цеху ZenWood

Виконання замовлення 

Для майбутнього виробу ми замовляємо деревину, яка далі проходить декілька етапів підготовки та обробки. Вибраковуються всі недоліки матеріалу.

Тільки після цього починається безпоседньо створення виробу за проектом. Збірка. Тонування. Покриття масловоском або лакування, фарбування.

Строки виконання - 4-8 тижнів, в залежності від завантаженості виробництва. Якість та краса потребують часу.

Транспортування. Монтаж. Постоплата

Кінцевий етап - транспортування Києвом або передмістям. Монтаж нашими фахівцями. Постоплата виконаних робіт згідно договору.

Можливе відправлення замолення по Україні Новою Поштою, а також закордон перевізниками. Ми надаємо інструкції для самостійного монтажу та консультуємо на всіх етапах.

Прогуляйтеся нашим сайтом. Можливо, тут на вас чекає ідея, яка подарує гармонію дзен вашій оселі, додасть теплоти до атмосфери робочого простору.

Ви вже готові для залучення чогось нового у ваше життя - зв'яжіться з нами та надішліть попередні розміри бажаного виробу за допомогою форми нижче:

Замовте новий неповторний виріб!

Ви можете прикріпити кілька файлів чи вказати в тексті посилання на них для наочного зображення Ваших побажань

Зв'язатись з ZenWood

Ми відповімо Вам найближчим часом